Bestuur

Het bestuur van PvdA/GroenLinks De Ronde Venen bestaat uit:

Voor iedereen met een links hart

Jup van ’t Veld

Voorzitter

PvdA/GroenLinks De Ronde Venen is er voor álle Ronde Venen-bewoners die het hart op de goede plek dragen – links. De lokale afdelingen van PvdA en GroenLinks stellen zich garant voor het bestaan van onze gezamenlijke club. Maar ook andere links denkende en voelende mensen zijn bij ons van harte welkom: leden van partijen die hier geen lokale afdeling hebben, en mensen die zich niet verwant voelen met een landelijke partij.

Voor mijzelf is het werken aan een sociale en duurzame samenleving altijd een belangrijk thema geweest. Ik werk voor een adviesbureau dat zich daarop toelegt, en werkte eerder voor vakbeweging en Voedingscentrum. Ook een groot deel van mijn vrije tijd is hier altijd aan opgegaan, van het voorzitterschap van het (toenmalige) Milieucentrum Amsterdam en GroenLinks Amsterdam tot de organisatie van kindervakantiekampen.

U kunt contact opnemen met Jup van ’t Veld via voorzitter@pvdagroenlinks.com.

Pieter Kroon

Secretaris

U kunt contact opnemen met Pieter Kroon via: secretaris@pvdagroenlinks.com.

Joop Dornseiffen

Penningmeester

U kunt contact opnemen met Joop Dornseiffen via: penningmeester@pvdagroenlinks.com.

Ton de Roode

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Ton de Roode via: t.deroode@pvdagroenlinks.com.

Jan van Kooten

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Jan van Kooten via: j.vankooten@pvdagroenlinks.com.

Esther Grondijs

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Esther Grondijs via: e.grondijs@pvdagroenlinks.com.

Roel van Ark

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Roel van Ark via: r.vanark@pvdagroenlinks.com.

Ans van Uffelen

Algemeen bestuurslid

U kunt Ans van Uffelen bereiken via: a.vanuffelen@pvdagroenlinks.com.

Hans van Kessel

Algemeen bestuurslid

U kunt Hans van Kessel bereiken via: h.vankessel@pvdagroenlinks.com.

Chris Duif

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Chris Duif via: c.duif@pvdagroenlinks.com.

Wim Klaassen

Algemeen bestuurslid

U kunt contact opnemen met Wim Klaassen via: w.klaassen@pvdagroenlinks.com.

Bertien Tweehuijsen

Algemeen bestuurslid

U kunt Bertien Tweehuijsen bereiken via: b.tweehuijsen@pvdagroenlinks.com.